parodos logo 2005  |   2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhome
fonas
 

Organizatorius:

Infobalt

Rangovas:

Litexpo

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 

Tarptautinės informacinių technologijų parodos „Infobalt“ lankytojus šiemet nustebins lietuvių robotų kūrėjų, elektronikų darbai, pristatomi portalo „Elektronika.lt“

Informacinių, telekomunikacinių ir elektronikos technologijų mėgėjai bei specialistai, susibūrę į juos vienijančio portalo www.elektronika.lt bendruomenę, parodos metu pristatys robotą, kuris apvažiuoja kliūtis, robotą (su nešiojamuoju kompiuteriu), kuris seka spalvą, lakstančius robotukus, pagamintus iš kompiuterinių pelių, ir kitus savo kūrinius.

Pasak „Elektronika.lt“ projekto vadovo Tautvydo Levinsko, portalas siekia paskatinti žmones ne tik vartoti, bet ir kurti. „Norime vartotojui pasiūlyti alternatyvą, parodyti, kad jis pats gali būti kūrėju ir, kad tai yra įdomu“, - sakė T. Levinskas.

„Elektronika.lt“ kūrėjams suteiktoje erdvėje prie „Technopolio“ stendo eksponuojami keturių elektronikų darbai. Jų eksponavimo laikas publikuojamas tinklalapyje „Elektronika.lt“.

 „Elektronika.lt“, atnaujinto prieš dvejus metus, bendruomenė ir lankomumas nuolat auga. Šių metų rudenį portalą kasdien aplankydavo 4,5 tūkst. vartotojų. Portalas aktyviai bendradarbiauja su verslo ir mokslo organizacijomis.

„Elektronika.lt“ atstovus ir jų kūrinius rasite 1-ojoje „Litexpo“ parodų salėje, bendrame „Technopolio“ stende, kartu su Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga bei Mokslo populiarinimo draugija. Jų atstovai išradimus pristatys ir jungtiniame „Technopolio“ stende 5-ojoje salėje, kartu su kitomis inovatyviomis įmonėmis.

Apie „Elektronika.lt“
Specializuotos informacijos portalo „Elektronika.lt“ misija – būti jungiamąja grandimi tarp verslo atstovų, mokslo organizacijų ir vartotojų. „Elektronika.lt“ siekia lietuvių kalba populiarinti aukštųjų technologijų pasiekimus ir taip prisidėti prie modernios žinių ekonomikos kūrimo.
Portalas skelbia lietuvių kalba informaciją apie technologijas, organizuoja virtualią mėgėjų bei profesionalų bendruomenę, bendradarbiauja su žurnalais ir interneto svetainėmis, teikia interneto reklamos paslaugas.

Apie mokslo ir technologijų parką TECHNOPOLIS
Kauno „Technopolis“ – būsimas aukštų technologijų miestelis Kaune, reprezentuosiantis pasauliui Kauną, kaip šiuolaikinių technologijų centrą. Planuojama, kad pirmosios įmonės maždaug 60 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų komplekse kursis jau ateinančiais metais. „Technopolio“ vystymui bus naudojamos ir privačių investuotojų, ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos. Į technologijų miestelį planuojama investuoti apie 200 mln. litų.

Atnaujinta: 2006-10-19

 
     
INFOBALT: Akademijos 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius. Tel.: (8 5) 2 622 623, faksas: (8 5) 2 622 624, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos