parodos logo 2005  |   2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhome
fonas
 

Organizatorius:

Infobalt

Rangovas:

Litexpo

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 

Teisės portale INFOLEX.LT skelbiamos kasdien atnaujinamos su teise susijusios naujienos – spaudos apžvalgos, naujienos iš pagrindinių šalies institucijų (kai kurie LR Seimo, LR Vyriausybės, Konstitucinio teismo, kt. sprendimai), verslo naujienos ir kita teisininkams aktuali informacija. Taip pat portale skelbiama išsami informacija apie įvairius teisininkams, įmonių vadovams ir finansininkams skirtus renginius (seminarus, konferencijas, mokymus). Portale galima rasti ir informacijos apie naujausią išleidžiamą teisinę literatūrą, jos leidėjus ir trumpą turinio apžvalgą. 

Specializuotoje portalo dalyje “Kas ką veikia” sukaupta nuolat tikslinama ir atnaujinama informacija apie advokatų, antstolių kontoras, notarų biurus, teisinių paslaugų firmas, teismus ir kitas valstybines bei privačias teisines firmas. Išsami informacija apie kontorą ir darbuotojus palengvina firmos ar konkretaus teisininko paiešką pagal specializaciją, kalbą, adresą, darbo laiką ir pan.

“Kas ką veikia” – tai ne tik elektroninis teisinių organizacijų katalogas, bet ir Lietuvos teisininkų žinynas. 

Greta teisės naujienų, advokatų kontorų biuletenių ir kitos aktualios teisinės informacijos esančios diskusijos – tai viena iš aktyviausiai lankomų portalo dalių. Daugiau nei 50 000 pasisakymų sukauptoje bazėje diskutuojama civilinės, baudžiamosios, administracinės teisės klausimais, nagrinėjamos problemos, susijusios su darbo santykiais, šeimos teise, mokesčių reguliavimu, aptariami teisininkų etikos problemos, su teisės studijomis susijusios temos. 

Per pastaruosius kelerius metus pasiekti rezultatai rodo, kad teisės portale INFOLEX.LT skelbiama informacija yra aktuali ne tik teisininkams profesionalams, bet ir įmonių vadovams, finansininkams, vadybininkams bei visai teisinei visuomenei.

Patalpino: Timūras Kobeckis, LEXNET, UAB

Atnaujinta: 2006-10-10

 
     
INFOBALT: Akademijos 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius. Tel.: (8 5) 2 622 623, faksas: (8 5) 2 622 624, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos