parodos logo 2005  |   2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhome
fonas
 

Organizatorius:

Infobalt

Rangovas:

Litexpo

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 

Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto studentai kasmet sukuria puikių baigiamųjų darbų. Šiemet parodos “InfoBalt 2006” lankytojams dvi katedros, Programinės įrangos ir Kompiuterinės technikos, pristato absolventų  baigiamuosius darbus.

Duomenų bazių projektavimo sistema

Sistema leidžia grafiškai vaizduoti duomenų bazės modeliavimą, sukuriant ir vystant loginį ir fizinį duomenų bazės modelį. Sistema gali būti naudojama kaip mokomoji priemonė.

Ilan Kasimov

Mokomoji grafų algoritmų analizės programa

Programa galima kurti, peržiūrėti, redaguoti grafus, taikyti jiems grafų teorijos algoritmus, stebėti jų veikimo principus.

Ramūnas Tiškevičius

Pastato energetinio imlumo skaičiavimo programa

Programa leidžia kaupti pastate esančių skaitiklių rodmenis, pastato energetinių ir finansinių sąnaudų duomenis, energetinių resursų kainas, oro temperatūros duomenis. Tai leidžia esamiems ir būsimiems pastatams skaičiuoti energetines sąnaudas, planuoti išlaidas, teikti informaciją nuomininkams.

Andrejus Šalomskas 

UAB „Fotogenta“ grafinių failų apdorojimo programa

Programa leidžia dirbti su grafiniais objektais, atlikti jų visapusišką apdorojimą, saugojimą, pasirinkti norimą grafinių objektų šaltinį (skaitmeninis fotoaparatas, skaitytuvas).

Nedas Juškevičius

Interneto svetainių lankomumo statistikos ir jos analizės programa

Programa leidžia rinkti ir kaupti svetainės lankomumo duomenis, juos analizuoti ir pateikti vartotojams. Galima gauti atsakymus į klausimus – kas lankosi, kaip dažnai, kokiu paros laiku, lankytojų adresai, kurie puslapiai populiarūs, ar pastebima naujausia informacija, ar ja domimasi. Programa skirta mažų ir vidutinių svetainių autoriams.

Regimantas Danys

Virtualus bankas

Sistema suteikia galimybes mokytis tikrame banke atliekamų operacijų, vykdyti mokėjimus, tvarkyti savo sąskaitas, išmokti apskaitos pradmenų, dalyvauti elektroninėje komercijoje.

Miroslav Voisiat, Jaroslav Deniuš 

Kompiuterinis žaidimas “Rubiko kubikas”

Žaidėjas ne tik pats gali sudėti Rubiko kubiką, tačiau programa taip pat demonstruoja Rubiko kubiko sudėjimo procesą aiškindama žaidėjui, kada, kaip ir  koks žingsnis turi būti taikomas.

Vismantas Kizelis

Kompiuterinis žaidimas “Užuominos”

Loginį mąstymą lavinantis žaidimas vaikams ir jų tėvams, leidžiantis pagilinti žinias apie Lietuvos ir pasaulio miestus, florą, fauną, upes, valstybes ir pan.

Suleiman Šabanovič

Kompiuterinis žaidimas “Monopolis”

Populiaraus stalo žaidimo „Monopolis“ kompiuterinė versija.

Česlavas Zenkovičius 

Technologinis įrenginys

Šį įrenginį valdo programuojamas loginis valdiklis Festo FC20. Technologinis įrenginys skirtas studentų mokymui rašyti minėto valdiklio programą, vėliau ją patikrinti.

T.Poznanskis

  

Patalpino: Giedrė Junelienė, VILNIAUS KOLEGIJA

Atnaujinta: 2006-10-13

 
     
INFOBALT: Akademijos 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius. Tel.: (8 5) 2 622 623, faksas: (8 5) 2 622 624, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos