parodos logo 2005  |   2004  |   2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
englishhome
fonas
 

Organizatorius:

Infobalt

Rangovas:

Litexpo

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

 

iPyramid.commerce

ASSIS, Ltd.

Stendo nr.:    5.C17  

Lietuva, LT-08221 Vilnius, Kalvarijų g. 131-308
WWW:www.assis.lt
www.ipyramid.lt
Vadovai:Ilja Polivanovas

Asmuo kontaktams:

Lina Kvietkauskaite
Tel.:+370 604 14042
+370 5 276 2176
Faks.:+370 5 278 4798
E.paštas:info@assis.lt

Logo

iPyramid.commerce

iPyramid.commerce – tai programinės įrangos paketas, skirtas elektroninei prekybai internete. Sistema įdiegta jau veikiančiame projekte dress.lt, diegiama projektuose super.lt, al-bacio.lt, knygunamai.lt.

iPyramid.commerce leis:

 • Pradėti prekybą internetu su minimaliomis laiko ir piniginėmis sąnaudomis
 • Sumažinti išlaidas el. parduotuvės priežiūrai
 • Efektyviai ir patogiai valdyti el. prekybos procesus
 • Be papildomų išlaidų priimti įmokas iš populiariausių mokėjimo sistemų
 • Organizuoti pardavimus ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkose
 • Didinti prekių asortimentą parduodant kelių pardavėjų prekes

Bendri iPyramid.commerce privalumai:

 • Patogi vartotojo aplinka
 • Garantuotas operatyvumas ir lankstumas
 • Platus naudojimas
 • Nuolatinis vystymas
 • Plačios sistemos vystymo galimybės

iPyramid.commerce sudaro turinio valdymo sistema ir specifiniai, tik el. prekybai būdingi moduliai:

Prekių katalogas: su šiuo moduliu pardavėjai turi galimybę pateikti vartotojams neriboto gylio ir kiekio savo prekių, paslaugų asortimentą. Įvairios prekių rūšys gali būti aprašomos tik joms būdingomis savybėmis. Pvz. kompaktinė plokštelė: dainų kiekis, leidimo metai; knyga: autorius, puslapių skaičius ir pan.

Prekių krepšelis: saugo pirkėjo pasirinktas prekes, leidžia koreguoti išsirinktų prekių sąrašą bei prekių kiekius. Vartotojai gali turėti kelis krepšelius vienu metu.

Užsakymų valdymas: modulis, skirtas užsakymo vykdymo eigai organizuoti. Šis modulis leis sukurti užsakymo vykdymo etapus, sekti užsakymo vykdymą, bei statistiką.

Nuolaidų valdymas: modulis, skirtas sukurti ir valdyti nuolaidas. Įvairių tipų nuolaidos gali būti sukuriamos ir priskiriamos kiekvienai prekių grupei bei kiekvienai katalogo prekei atskirai, nuolaidos gali būti priskiriamos klientui ar klientų grupei.

Pardavėjų valdymas: su šiuo moduliu pardavėjams suteikiama atskira prekių administravimo sąsaja. Ši galimybė yra ypač naudinga, kai parduotuvę administruoja skirtingi pardavėjai, kas leidžia vienoje parduotuvėje prekiauti skirtingų pardavėjų prekėmis.

Gamintojų valdymas: modulis, skirtas informacijos apie parduotuvėje parduodamų prekių gamintojus saugojimui, nebereikės kaskart pateikinėti informacijos apie prekių gamintojus.

Mokėjimų modulis leis organizuoti prekių pirkimą ir apmokėjimą populiariais mokėjimo būdais: naudojant el. bankų sistemas (Hanza.net, SEB VB, Snoro bei kitų), taip pat kreditinėmis kortelėmis ir kitomis mokėjimo sistemomis.

Pristatymų valdymas: modulis, skirtas organizuoti prekių pristatymus, apskaičiuoti pristatymo kainas, pateikti pirkėjui keletą pristatymo ir įkainių alternatyvų, sukurti skirtingus pristatymo būdus (pvz. „oro paštas“, „vandens paštas“, „skubios siuntos“ ir t.t.)

Valiutų valdymas: iPyramid.commerce elektroninės komercijos sistema yra orientuota ne tik į vietinę, bet ir į tarptautinę rinkas. Kartu su prekių katalogu yra įdiegiama ir valiutų valdymo galimybė, leidžianti pasirinkti skirtingas valiutas mokėjimams už prekes.

iPyramid.commerce – puikus pagalbininkas tiems, kurie sparčiai žengia į priekį su internetu ir nusprendė turėti savo elektroninę parduotuvę. Papildomi TVS iPyramid moduliai  leis greitai, patogiai ir išsamiai pateikti visą informaciją interneto svetainėje, valdyti kitus su prekyba ir rinkodara susijusius procesus.

Kokybes garantija - komandinis darbas

UAB “Assis” - nuo 2002-ųjų metų interneto programinių sprendimų srityje dirbanti kompanija, produktų šeimos iPyramid kūrėja. iPyramid yra oficialiai registruotas prekinis ženklas. 2004 m. parodoje Infobalt turinio valdymo sistema iPyramid buvo pripažinta geriausiu lietuvišku ITT produktu. 2005 m parodoje Infobalt pristatyta verslo valdymo sistema iPyramid.bizlogic jau sėkmingai naudojasi ne viena Lietuvos kompanija.

Pagrindinės UAB “Assis” veiklos kryptys:

 • el. prekybos sistemos vystymas;
 • verslo valdymo sistemų projektavimas ir diegimas;

 • turinio valdymo sistemos vystymas;

 • individualūs Internet bei Intranet projektai.

UAB “Assis”, save pozicionuojanti kaip programinės įrangos gamintoja, Lietuvoje sukūrė bene plačiausią partnerių tinklą. Per keletą veiklos metų kompanijos partnerių - įmonių, įgyvendinančių savo interneto projektus su iPyramid programine įranga, skaičius išaugo keletą kartų. Šiuo metu virš 30 įmonių visoje Lietuvoje realizavo savo projektus su turinio valdymo sistema iPyramid. 2006 m. vasario mėn. UAB “Assis” įžengė ir į užsienio rinką – iPyramid savo projektams realizuoti pasirinko Airijos kompanija DTech Solutions.

Didžioji dalis projektų, įgyvendintų su TVS iPyramid, yra partnerių kompanijų nuopelnas. Pati UAB “Assis” šiuo metu taip pat vykdo užsakymus tiek Lietuvos, tiek užsienio – Italijos, Danijos – įmonių.

Virtualioje parodoje:

Siūlo darbą:

Verslo klientui:

Partnerių paieška:

Kataloginė informacija

Pagrindinė informacija apie produktą:

iPyramid.commerce - el. prekybos procesų valdymui skirta programinė įranga, skirta tiek nedidelių interneto parduotuvių sukūrimui, tiek ir virtualių prekybos centrų valdymui. Tai - visiškai lietuviškos kilmės produktas, autorinės produkto kūrimo teisės priklauso UAB "Assis".

Produkto rinka:

Kaip tikslinės „iPyramid.commerce“ vartotojų grupės pasirenkamos mažos, vidutinės ar didelės įmonės, užsiimančios prekybine veikla produktais ( paslaugomis ) tinkamais pardavinėti internetu. Produktas įdiegtas projektuose www.dress.lt, www.knygunamai.lt, diegiamas projektuose www.al-bacio.lt, www.super.lt ir t.t.

Marketingas:

Aktyvūs produkto pardavimai pradėti 2006m. pavasarį. Pagrindinis pardavimo būdas - tiesioginiai pardavimai.

 

 
     
INFOBALT: Akademijos 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius. Tel.: (8 5) 2 622 623, faksas: (8 5) 2 622 624, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos